Aymett Yazılım Donanım ve Reklam Hizmetleri A.Ş.

Vizyonumuz & Misyonumuz

 

Vizyonumuz

Türkiye’nin en iyi yazılım üreticisi olma vizyonu ile ilerliyoruz.

Ürünlerinin gücü, uyarlama ve kullanım kolaylığı, özellikle satış sonrası hizmet kalitesi ile öne çıkan Aymett Yazılım Donanım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. her ölçekten ve farklı sektörlerden müşteri segmentinde giderek yükselen başarı grafiğini, gelişen teknolojileri hızla takip edip ülkemiz şartlarına uyarlaması ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile elde etmiştir.

Aymett Yazılım Donanım ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti çalışanları olarak, sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kurum ve bireylere en iyiyi sunmayı hedefliyor. Sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda sizin yerinize düşünebilmek, sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile sizlere hizmet vermenin, tüm çalışanlarımız adına gururunu yaşamaktayız.

İlke ve prensiplerimiz doğrultusunda sektörümüzün öncüsü olarak, hızlı, güvenilir ve çağdaş çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü programın ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin daha sonraki bütün işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamaktır.